CONFidence to najstarsza, najbardziej rozpoznawalna i z pewnością najfajniejsza konferencja IT security w Polsce, dlatego nie mogło mnie tam zabraknąć! Objąłem wydarzenie patronatem medialnym.

Kraków: specjaliści IT security spotkają się na CONFidence

4 i 5 czerwca Muzeum Lotnictwa Polskiego zamieni się w centrum IT security. W Krakowie odbędzie się CONFidence 2018 – kolejna edycja jednej z najpopularniejszych konferencji dla specjalistów bezpieczeństwa IT w Polsce.

Świat IT security jest niesamowicie dynamiczny – codziennie słyszymy o kolejnych atakach, wciąż pojawiają się nowe zagrożenia, a ekspertów nadal jest zbyt mało. Konferencja CONFidence wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebom środowiska, pomagając szkolić specjalistów i szerzyć świadomość na temat cyberbezpieczeństwa.

Techniczna wiedza prosto od ekspertów

Mario Heiderich, Adam Lange, Adam Haertle i Michał Purzyński to pierwsi z kilkudziesięciu specjalistów, którzy wystąpią na scenie podczas konferencji. Agenda tegorocznej edycji ma stanowić bezpośrednią odpowiedź na aktualne potrzeby rynku IT security w Polsce. Znajdą się w niej wykłady cenionych ekspertów i techniczne tematy wybrane na podstawie propozycji uczestników oraz bieżących trendów.

Jeszcze bardziej aktualny i ciekawszy program to również zasługa współpracy ze społecznościami i tworzona przez ich przedstawicieli dodatkowa ścieżka w Community Corner. Tutaj nie tylko można dowiedzieć się więcej o środowisku IT security, ale również posłuchać historii prawdziwych ataków, pomysłowych taktyk czy wdrożeń nowych rozwiązań.

Luźne spotkanie całej branży IT security

Co oprócz edukacji? Nowe znajomości w branży, spotkania ze specjalistami i nieograniczone możliwości rekrutacyjne. Do tego spora dawka praktycznych umiejętności podczas warsztatów i sesji live codingowych, a także rywalizacji i świetnej zabawy w konkursach takich jak Treasure Hunt.

CONFidence nie jest konferencją wyłącznie dla specjalistów bezpieczeństwa IT. Wartościowe tematy znajdą tu dla siebie także programiści, przedsiębiorcy, entuzjaści nowych technologii oraz przedstawiciele instytucji rządowych i banków. Nie zabraknie również prezentacji dla studentów, osób rozpoczynających karierę lub myślących o przebranżowieniu.

10% zniżki na wejściówki

Biorąc udział w tak dużym spotkaniu społeczności IT security można zdobyć nie tylko nowe umiejętności, ale i cenne kontakty. Z myślą o czytelnikach organizatorzy przygotowali specjalną promocję – bilety 10% taniej z kodem rabatowym: MP_shinsec10

Więcej informacji na 2018.confidence.org.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj