Shinsec został patronem medialnym CONFidence 2017.

Sekrety hakerów, najnowsze odkrycia i IT security na najwyższym poziomie – poznasz je na konferencji CONFidence

Opuszczony gmach, ciemne korytarze i atmosfera tajemnicy to idealne otoczenie dla najbardziej cyberbezpiecznego wydarzenia sezonu. Po raz kolejny mroczny charakter Hotelu Forum w Krakowie stanie się tłem do dyskusji o największych sekretach hakerskiego świata. 18 i 19 maja przejmuje go konferencja CONFidence!

Bezpieczeństwo IT, czyli…

…cyberprzestępczość, analiza podatności, Internet of Things, scenariusze ataków, ochrona danych, social engineering i inne najistotniejsze tematy. Nie sposób wymienić wszystkich zagadnień poruszanych przez prelegentów podczas CONFidence, ale jedno jest pewne – na wykładach omawiane są najbardziej aktualne, kontrowersyjne i trudne kwestie, z którymi specjaliści IT stykają się na co dzień. Eksperci dzielą się na scenie swoimi sukcesami, odkryciami, badaniami, publikacjami i dochodzeniami, a wszystko to w ramach wykładów i angażujących warsztatów.

Czołówka polskiego IT security w jednym miejscu

Tak w skrócie można opisać nową Radę Programową CONFidence! W jej skład wchodzą najbardziej zaangażowani, doświadczeni przedstawiciele tej branży: Gynvael Coldwind, Mateusz „j00ru” Jurczyk, Hanna Tułowiecka, Wojciech Dworakowski, Piotr Konieczny, Michał Sajdak, Adam Haertle, Gaweł Mikołajczyk i Przemysław Skowron. Podczas tej edycji po raz pierwszy będą oficjalnie odpowiadać za poziom merytoryczny konferencji. Możecie spodziewać się jeszcze bardziej technicznej, konkretnej agendy.

Dwie ścieżki, dwa dni, ogromna dawka wiedzy

Wkrótce ujawnione zostaną nazwiska pierwszych prelegentów. Wśród nich znajdą się wiodący specjaliści IT security z całego świata, w tym przedstawiciele służb i instytucji rządowych, środowisk naukowych oraz organizacji międzynarodowych. Co jeszcze wydarzy się w ciągu tych dwóch dni? Na uwagę zasługuje flagowy element CONFidence, czyli rozgrywki Capture The Flag organizowane przez Dragon Sector.

Największe spotkanie hakerów w Polsce

Warto to wykorzystać! CONFidence daje możliwość wymiany doświadczeń z innymi. Jednak przede wszystkim to luźne spotkanie w gronie fantastycznych ludzi, gdzie nawiązywanie kontaktów może być równie wartościowe, jak czerpanie nowych umiejętności z prezentacji. Właśnie dlatego organizatorzy konferencji przygotowali 15% zniżki dla wszystkich, którzy nie chcą przegapić tej okazji. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod: SHINSEC

Niedługo pojawi się konkurs, w którym do wygrania będzie wejściówka!
http://2017.confidence.org.pl/

5 KOMENTARZE

  1. Dzień Dobry, czy wiadomo coś na temat konkursu związanego z konferencją Confidence 2017? Będę wdzięczny za informację.

    o Jadę na CONFidence 2017!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj